Проведено семінар-практикум "Happy-art – мистецтво щастя. Позитивна психотерапія"

Дата: 26.02.2019 16:03

25.02.2019 базі  Гориславського навчально-виховного комплексу Піщанської сільської ради науково-методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Піщанської сільської ради  проведено семінар-практикум «Happy-art – мистецтво щастя. Позитивна психотерапія» для практичних психологів та соціальних педагогів.

У ході семінару  розглянуто ряд  актуальних питань.  Практичні психологи, соціальні педагоги взяли участь у тренінгу «Дозволь собі бути щасливим», який провела Оникій Світлана Анатоліївна, практичний психолог та соціальний педагог Гориславського НВК.  Активно обговорили  актуальні питання щодо апробації документації працівників психологічної служби у системі освіти України.

Дякуємо педагогічному колективу Гориславського НВК за підготовку  та творчий підхід до проведення заходу.