Схвалено досвіди роботи вчителів навчальних закладів Піщанської, Недогарківської та Пришибської ОТГ

Дата: 15.02.2019 15:04

15 лютого 2019 року в науково-методичному кабінеті відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради відбулося засідання ради науково-методичного кабінету, на якому схвалено досвіди роботи вчителів навчальних закладів Піщанської, Недогарківської та Пришибської ОТГ, які атестуються на присвоєння (відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «Вчитель – методист», «Старший  вчитель».

У засіданні ради взяли участь 14осіб.

На розгляд   методичної ради НМК було представлено презентації досвідів роботи педагогів для їх схвалення. Виступ кожного вчителя супроводжувався мультимедійною презентацією. Члени ради відзначили перспективність представлених педагогічних ідей, творчий та науковий підхід до організації освітнього процесу, вміння раціонально та ефективно використовувати сучасні педагогічні технології та виробляти власні ідеї у роботі педагогів, які виступали. Рада схвалила представлені досвіди, прийняла рішення про порушення клопотання перед науково - методичною радою ПОІППО про схвалення матеріалів досвідів, визначили форми поширення схвалених досвідів серед педагогів об’єднаних територіальних громад.