Дата: 15.02.2019 09:12

14.02.2019 базі Недогарківського ліцею Недогарківської сільської ради науково-методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Піщанської сільської ради  проведено семінар-практикум «Активізація освітнього процесу на уроках словесності шляхом використання  інтелект-карт» для учителів  української мови і літератури, зарубіжної літератури та іноземної мов.

На заході розглянуто ряд  актуальних питань:

1. Сучасні тренди в освіті.
  2. Використання ігрових вправ на уроках іноземної мови шляхом використання онлайн-сервісів.
  3. Розробка  інтелект-карти.

Учителі-словесники відвідали кейс-урок на тему: «Кохання – це квітка, якій ти маєш дозволити зрости» та взяли участь у майстер-класі «Нові нестандартні форми проведення уроків (фасилітаційні методики). Навички 4К».

Дякуємо педагогічному колективу Недогарківського ліцею за підготовку заходу та творчі родзинки.