Затверджено Стратегію розвитку Піщанської ОТГ до 2023 року

Дата: 21.12.2018 11:21

20 грудня 2018 року у приміщенні Піщанської сільської ради відбулося засідання 39 сесії 7 скликання Піщанської сільської ради, на якій було затверджено Стратегію розвитку Піщанської ОТГ до 2023 року.

Підготовка цього важливого документа відбувалась за участі  представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Піщанської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців, органів місцевого самоврядування та шляхом анкетування жителів Громади.

Метою Стратегії є забезпечення високого рівня та якості життя населення Піщанської ОТГ, створення сприятливих умов для діяльності нинішнього та майбутніх поколінь, виявлення найгостріших місцевих проблем розвитку та спрямування   зусиль на розв’язання цих проблем.