Захист науково-дослідницьких проектів «Мала Обдарованість»

Дата: 19.12.2018 11:19

Науково-методичним кабінетом виконавчого комітету Піщанської сільської ради 12.12.2018р. на базі Піщанської гімназії проведено захист науково-дослідницьких проектів «Мала Обдарованість», що дало можливість виявити найбільш обдарованих, схильних до виконання дослідницької діяльності дітей. У захисті проектів брало участь семеро учнів четвертих класів навчальних закладів Піщанської, Недогарківської сільських рад. Вони успішно захистили проекти та окреслили завдання на наступний рік. Перемогу здобула Морощук Вікторія, учениця Максимівського навчально-виховного комплексу Недогарківської сільської ради. Для учасників було підготовлено святкову концертну програму. Присутніх привітала Павлиш З.В, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Юні науковці отримали грамоти та подарунки від Піщанської та Недогарківської сільських рад.