Міжнародний День Дніпра

Дата: 04.07.2016 16:51

В рамках Міжнародного Дня Дніпра, Виконавчий комітет Піщанської сільської ради, на чолі із сільським головою Красницьким Олександром Петровичем, прибирали лівий берег Дніпра в с. Кривуші.

Міжнародний день Дніпра – це свято третьої по величині (після Волги та Дунаю) річки Європи, яке відзначається з 2003 року.

Дніпро по праву вважається колискою нашого народу, адже саме звідси починається описана історія України-Русі. З давніх-давен річка мала надзвичайно велике значення як для простих людей, так і держави. Вона забезпечувала водою та рибою а також служила важливим торгівельним каналом, який з’єднував ці землі зі всім чорноморським регіоном. В наш час індустріалізації та урбанізації гирло річки було суттєво змінено різними каналами та греблями. Щодня в Дніпро викидаються тисячі тон промислових відходів та каналізаційних стоків. Все це призводить до сильного забруднення головної водної артерії країни. Причому екологічна ситуація погіршується з кожним роком. Саме з метою пропагування серед людей бережливого відношення до Дніпра, збереження екологічної та культурної спадщини Славутича і засноване це свято.