Наші свята

15 років на сцені: родинний вокальний гурт «Барвінок» відсвяткував свій ювілей.

Щедра Піщанська громада народними талантами, які творять справжнє  животворне мистецтво, примножують духовні цінності - українську народну пісню, музику.  12 червня в приміщенні Вільнотерешківського сільського будинку культури відбувся ювілейний концерт родинного колективу «Барвінок» (керівник Валентина Ступак). Впродовж 15-ти років цей колектив невтомно  дарує слухачам щиру народну пісню. Учасники вокального гурту «Барвінок» вкладають у власну справу свою душу, дарують свій талант, щирі емоції, вогонь свого серця. Колектив є активним учасником конкурсів, фестивалів, оглядів та має численні відзнаки.  Бажаємо артистам благополуччя та нових творчих перемог! Нехай і надалі звучить  злагоджений спів вокального гурту «Барвінок», народженого у степовому хліборобському краї на многії, многії літа!

15:22:46 14.06.2021

Свято весни, любові та краси

8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Так напередодні свята у Піщанському ЦКіД відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

14:26:03 10.03.2021

Цирковому колективу "Арлекін" - 12 років

В 2008 році, в Піщанському (тоді ще сільському будинку культури) був заснований цирковий колектив «Арлекін» під керівництвом Ірини Михайлівни Томурко. Наполеглива праця вихованців та розуміння батьків допомогли отримати колективу в 2011 році звання «Зразковий». Зараз колектив нараховує майже 50 учасників.

09:06:16 11.10.2020

«ФІЄСТІ» - 11 років

Колектив естрадно-спортивного танцю «Фієста» Піщанського центру культури і дозвілля – яскравий, самобутній, працює в напрямках естрадно-спортивної, бальної, сучасної хореографії.

14:23:07 15.09.2020