Книжкові виставки

Вільні творять майбутнє

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи – символ боротьби і перемоги, єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і 2013-го років кинули виклик диктаторству, захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, проявили своє прагнення до свободи.

15:19 19.11.2021

Європа без кордонів

Цього року в Україні відзначають вже 18-й День Європи. Згідно з Указом Президента це свято було «призначене» на третю суботу травня.

15:19 14.05.2021

Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС працівники закладів культури Піщанської громади приєдналися до Всеєвропейської акції «Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії».  В бібліотеках громади оформлені тематичні книжкові виставки.

09:08 26.04.2021

Чародій слова, майстер сміху

1 квітня виповнюється 212 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя – класика світової культури, нашого земляка, одного з найбільш незвичайних і загадкових письменників. «Я… природний житель Полтави», - писав він у листі із Санкт-Петербурга до своєї матері Марії Іванівни.

08:35 31.03.2021

Великий син українського народу

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

13:21 09.03.2021