Книжкові виставки

Ім’я землі моєї – Україна!

День Незалежності України важливий для кожного українця. Цей день є не лише святом, коли ми одягаємо гарну вишиванку, робимо красиві фото, але й часом, коли ми просто маємо згадати як про минуле України, так і про те, що відбувається у країні зараз, бо все це є невід’ємною частиною нас самих. Адже, незважаючи на усі перешкоди на шляху до суверенітету, ми змогли зберегти рідну мову, культуру, звичаї, традиції і, звичайно, прагнення до свободи, яке наче передається українцям з покоління в покоління.

08:02:24 23.08.2020

Магічна сила Івана Купала

Івана Купала – одне з найбільш древніх і магічних слов’янських свят. Відзначають його в ніч з 6 на 7 липня. Свої витоки Іванів день бере ще з часів язичництва. Спочатку він був присвячений язичницькому богу Купалі. Але після християнізації Київської Русі назва цього дня доповнилося ім’ям Іоанна Хрестителя (Предтечі), день народження якого збігався з купальським святом.

15:15:09 06.07.2020

Тільки пам'ять не сивіє…

22 червня український народ вшановує пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день чорною датою вкарбовано в історію людства.

13:20:48 22.06.2020