Книжкові виставки

Чародій слова, майстер сміху

1 квітня виповнюється 212 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя – класика світової культури, нашого земляка, одного з найбільш незвичайних і загадкових письменників. «Я… природний житель Полтави», - писав він у листі із Санкт-Петербурга до своєї матері Марії Іванівни.

08:35:36 31.03.2021

Великий син українського народу

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

13:21:41 09.03.2021

Памятаємо героїв Крут

Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

15:13:42 28.01.2021

Книги для затишного зимового читання

"Книги для затишного зимового читання" під такою назвою оформлені книжкові виставки-інсталяції в Піщанській сільській бібліотеці для дорослих та Піщанській сільській бібліотеці для дітей, на яких представлені книги з цікавим сюжетом, тайнами та загадками, для затишного зимового читання з філіжанкою запашного чаю або кави.

10:04:46 31.12.2020

Ім’я землі моєї – Україна!

День Незалежності України важливий для кожного українця. Цей день є не лише святом, коли ми одягаємо гарну вишиванку, робимо красиві фото, але й часом, коли ми просто маємо згадати як про минуле України, так і про те, що відбувається у країні зараз, бо все це є невід’ємною частиною нас самих. Адже, незважаючи на усі перешкоди на шляху до суверенітету, ми змогли зберегти рідну мову, культуру, звичаї, традиції і, звичайно, прагнення до свободи, яке наче передається українцям з покоління в покоління.

08:02:24 23.08.2020

Магічна сила Івана Купала

Івана Купала – одне з найбільш древніх і магічних слов’янських свят. Відзначають його в ніч з 6 на 7 липня. Свої витоки Іванів день бере ще з часів язичництва. Спочатку він був присвячений язичницькому богу Купалі. Але після християнізації Київської Русі назва цього дня доповнилося ім’ям Іоанна Хрестителя (Предтечі), день народження якого збігався з купальським святом.

15:15:09 06.07.2020

Тільки пам'ять не сивіє…

22 червня український народ вшановує пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день чорною датою вкарбовано в історію людства.

13:20:48 22.06.2020