Книжкові виставки

З Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва Цього дня українці вшановують усіх захисників, які, не шкодуючи власного життя, боролися і борються за мир, свободу і незалежність нашої держави.

09:01 14.10.2022

З Днем Незалежності України!

День Незале?жності Украї?ни— державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

14:11 23.08.2022

Вільні творять майбутнє

21 листопада українці відзначають День Гідності і Свободи – символ боротьби і перемоги, єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу, свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і 2013-го років кинули виклик диктаторству, захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, проявили своє прагнення до свободи.

15:19 19.11.2021

Європа без кордонів

Цього року в Україні відзначають вже 18-й День Європи. Згідно з Указом Президента це свято було «призначене» на третю суботу травня.

15:19 14.05.2021

Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС працівники закладів культури Піщанської громади приєдналися до Всеєвропейської акції «Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії».  В бібліотеках громади оформлені тематичні книжкові виставки.

09:08 26.04.2021