Книжкові виставки

Європа без кордонів

Цього року в Україні відзначають вже 18-й День Європи. Згідно з Указом Президента це свято було «призначене» на третю суботу травня.

15:19:00 14.05.2021

Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС працівники закладів культури Піщанської громади приєдналися до Всеєвропейської акції «Запали свічу в пам'ять Чорнобильської трагедії».  В бібліотеках громади оформлені тематичні книжкові виставки.

09:08:47 26.04.2021

Чародій слова, майстер сміху

1 квітня виповнюється 212 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя – класика світової культури, нашого земляка, одного з найбільш незвичайних і загадкових письменників. «Я… природний житель Полтави», - писав він у листі із Санкт-Петербурга до своєї матері Марії Іванівни.

08:35:36 31.03.2021

Великий син українського народу

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

13:21:41 09.03.2021

Памятаємо героїв Крут

Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

15:13:42 28.01.2021

Книги для затишного зимового читання

"Книги для затишного зимового читання" під такою назвою оформлені книжкові виставки-інсталяції в Піщанській сільській бібліотеці для дорослих та Піщанській сільській бібліотеці для дітей, на яких представлені книги з цікавим сюжетом, тайнами та загадками, для затишного зимового читання з філіжанкою запашного чаю або кави.

10:04:46 31.12.2020