Калейдоскоп новин

УВАГА! АКЦІЯ!

Усі знають, що 14 лютого - День закоханих, але не кожен мабуть знає, що цей день є і Міжнародним днем дарування книг, одним з наймолодших свят у календарі. Своєю появою в 2012 р. свято зобов’язане засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children's Books в США Еммі Бродмур. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?

10:29 09.02.2021

Хустка - оберіг жіночої краси

Хустка супроводжувала людину протягом усього життя — від народження і хрестин до поховання та поминання. Нею обдаровували кумів під час хрестин і весіль. Вона є справжнім українським національним оберегом, що передавався у спадок, був своєрідним захистом і гордістю кожної родини, ознака краси чарівних українських жінок.

15:57 07.12.2020

Оберіг народних традицій

До Дня Незалежності України в приміщенні Гориславської сільської бібліотеки, бібліотекарем Корзун І.В. і директором місцевого будинку культури Погорілець О.В. оформлений народознавчий куточок "Оберіг народних традицій".  У даному куточку зібрані і представленні для огляду користувачів бібліотеки речі народного домашнього вжитку XIX-XX століття.

08:10 23.08.2020