Калейдоскоп новин

СОФІЇВКА: ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Віртуальна екскурсія

09:21:31 17.06.2021

Природи неповторную красу я серцем…, пензлем захищу

Природа – найдивовижніша казка. Вона зустрічає нас морем звуків, запахів, загадок і таємниць, змушує прислухатися, придивлятися, замислюватися. Ми не можемо собі уявити наше життя без лісів, полів, річок і озер.

14:20:21 16.04.2021

Розважальний куточок

Для багатьох людей бібліотека –це всього лише купа запилених книжок, які бібліотекар перекладає з місяця на місце. На щастя це не так.

15:37:33 19.03.2021

Кохані жінки Тараса Шевченка

Увагу більшості дослідників привертає величезний творчий спадок Тараса Григоровича Шевченка, але не так багато досліджень присвячено його особистому життю. У своїй монографії «Тарас Шевченко» дослідниця та літературознавець Марієтта Шаґінян стверджує: «…дослідження кохання великих людей, творців — величезне, важливе завдання, яке безмежно збагачує. У тому, кого і як кохає велика та й усяка людина, — розкривається суспільство, історія цілого покоління...».

14:15:15 04.03.2021

УВАГА! АКЦІЯ!

Усі знають, що 14 лютого - День закоханих, але не кожен мабуть знає, що цей день є і Міжнародним днем дарування книг, одним з наймолодших свят у календарі. Своєю появою в 2012 р. свято зобов’язане засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children's Books в США Еммі Бродмур. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?

10:29:16 09.02.2021

Хустка - оберіг жіночої краси

Хустка супроводжувала людину протягом усього життя — від народження і хрестин до поховання та поминання. Нею обдаровували кумів під час хрестин і весіль. Вона є справжнім українським національним оберегом, що передавався у спадок, був своєрідним захистом і гордістю кожної родини, ознака краси чарівних українських жінок.

15:57:59 07.12.2020