Калейдоскоп новин

Робоча зустріч

9 вересня в мальовничому селі Недогарки пройшов семінар бібліотечних працівників Піщанської громади «Година професійного спілкування». Гостинно зустрічали бібліотекарів господар села Шахман Володимир Васильович та організатор - спеціаліст І категорії відділу культури та туризму Піщанської сільської ради Войтенко Світлана Іванівна.

09:49:57 22.09.2021

СОФІЇВКА: ІСТОРІЯ КОХАННЯ

Віртуальна екскурсія

09:21:31 17.06.2021

Природи неповторную красу я серцем…, пензлем захищу

Природа – найдивовижніша казка. Вона зустрічає нас морем звуків, запахів, загадок і таємниць, змушує прислухатися, придивлятися, замислюватися. Ми не можемо собі уявити наше життя без лісів, полів, річок і озер.

14:20:21 16.04.2021

Розважальний куточок

Для багатьох людей бібліотека –це всього лише купа запилених книжок, які бібліотекар перекладає з місяця на місце. На щастя це не так.

15:37:33 19.03.2021

Кохані жінки Тараса Шевченка

Увагу більшості дослідників привертає величезний творчий спадок Тараса Григоровича Шевченка, але не так багато досліджень присвячено його особистому життю. У своїй монографії «Тарас Шевченко» дослідниця та літературознавець Марієтта Шаґінян стверджує: «…дослідження кохання великих людей, творців — величезне, важливе завдання, яке безмежно збагачує. У тому, кого і як кохає велика та й усяка людина, — розкривається суспільство, історія цілого покоління...».

14:15:15 04.03.2021