Відкриття додаткових груп ЗДО «Ластівка»

26 вересня 2021 року жителі села Піщаного чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний осінній день і День села, але і як відкриття  додаткових груп  закладу дошкільної освіти  «Ластівка» з музичною залою, логопедичним кабінетом та харчоблоком у реконструйованому у приміщенні початкової школи Піщанської гімназії.

16:03 27.09.2021

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі діти, вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

13:31 01.09.2021