Фестивалі, огляди, конкурси

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Dance time»

13 березня відбувся конкурс хореографічного мистецтва Всеукраїнський фестиваль «Dance time» в м. Кременчук, у якому прийняли участь колективи «Візерунок»  та «Любисток» Піщанської об'єднаної територіальної громади, керівник  Радочин Юлія Василівна

13:40:03 19.03.2021

Перемога в змаганнях

Великий паркет, суворі судді та яскраві костюми. Нещодавно до Полтави з’їхалися танцюристи на Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців «UDU Cup».

15:46:49 26.02.2021

Вітаємо переможців

Зразковий цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Dance portal fest 2021» 20 лютого 2021 року в м.Горишні Плавні. Номери колективу «Мажоретки на ходулях» (старша вікова категорія) та «Еквілібр на тростях» (змішана вікова категорія) нагороджені дипломами, медалями та кубками фестивалю за перші місця. А також колектив був нагороджений кубком та дипломом за креативність.

15:24:18 22.02.2021

Переможці Gold cup 2020

На відкритому  сценічному майданчику, в місті Кременчук, відбувся  Міжнародний фестиваль танцю Gold cup 2020, в якому взяли участь талановиті колективи та окремі виконавці з міст Миргород, Охтирка, Кременчук, Піщанської об’єднаної територіальної громади, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

09:59:00 21.07.2020

Фестиваль танцю трьох країн

По запрошенню німецько-польського молодіжного фонду, учасники танцювальних колективів «Візерунок», «Любисток» Піщанського центру культури і дозвілля, Гориславського сільського будинку культури,  керівник Радочин Юлія Василівна, танцювального народного аматорського колективу «Міленіум» м. Полтава, керівник Таранцева Олена Олександрівна взяли участь  у спільному проекті «Фестиваль танцю трьох країн».

08:02:25 17.07.2020