Фестивалі, огляди, конкурси

Вітаємо "Любисток" з І місцем

Дебют наймолодших учасників танцювального колективу «Любисток» Гориславського будинку культури відбувся 12 червня 2021 року під час Всеукраїнського фестивалю танцю та циркового мистецтва DANCE SENSATION 2021 у МПК м. Кременчук. З номером «Українська полечка»  вони вибороли 1 місце у номінації  "Mini kids  український танець"

16:32:30 14.06.2021

Вітаємо переможців

12 червня у місті Дніпро відбувся VIII Всеукраїнський творчо-мистецький  фестиваль-конкурс  «ПЛАНЕТА ЗІРОК»  2021. У якому взяли участь більше 500 учасників: творчі самодіяльні та професійні колективи,  окремі  виконавці  в різних номінаціях з багатьох міст України.   Цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля ( керівник Ірина Томурко, балетмейстер Маргарита Калініченко) також взяв участь в цьому конкурсі. Номери колективу «Веселі скакалки» та «Еквілібр на тростях» (змішана вікова категорія) отримали Гран - Прі фестивалю. Вітаємо переможців! Бажаємо наступних гучних перемог, натхнення, успіхів і тріумфальних здобутків!

10:43:41 14.06.2021

Зразковий цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури та дозвілля святкує 12 років.

Дванадцятиріччя цього колективу — це клопітка праця і маленька перемога щодня, величезна кількість виступів, безсонні ночі і тривалі репетиції, результатом яких стає захват публіки і ціла низка грамот і нагород отриманих вихованцями колективу на конкурсах та фестивалях. Без цього творчого колективу не обходиться жоден загальногромадський захід, жодне свято. А їхня творчість та таланти наповнюють наше життя яскравими фарбами.

15:14:46 07.06.2021

Участь у «EUROFOLK-Україна 2021»

15-16 травня 2021 року вокальний гурт «Дивоцвіт» Максимівського будинку культури Піщанської територіальної громади  прийняв участь в Українському Національному чемпіонаті з фольклору «EUROFOLK-Україна 2021» (м. Одеса).

11:48:09 17.05.2021

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Dance time»

13 березня відбувся конкурс хореографічного мистецтва Всеукраїнський фестиваль «Dance time» в м. Кременчук, у якому прийняли участь колективи «Візерунок»  та «Любисток» Піщанської об'єднаної територіальної громади, керівник  Радочин Юлія Василівна

13:40:03 19.03.2021

Перемога в змаганнях

Великий паркет, суворі судді та яскраві костюми. Нещодавно до Полтави з’їхалися танцюристи на Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців «UDU Cup».

15:46:49 26.02.2021

Вітаємо переможців

Зразковий цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Dance portal fest 2021» 20 лютого 2021 року в м.Горишні Плавні. Номери колективу «Мажоретки на ходулях» (старша вікова категорія) та «Еквілібр на тростях» (змішана вікова категорія) нагороджені дипломами, медалями та кубками фестивалю за перші місця. А також колектив був нагороджений кубком та дипломом за креативність.

15:24:18 22.02.2021

Переможці Gold cup 2020

На відкритому  сценічному майданчику, в місті Кременчук, відбувся  Міжнародний фестиваль танцю Gold cup 2020, в якому взяли участь талановиті колективи та окремі виконавці з міст Миргород, Охтирка, Кременчук, Піщанської об’єднаної територіальної громади, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

09:59:00 21.07.2020