Фестивалі, огляди, конкурси

Переможці Gold cup 2020

На відкритому  сценічному майданчику, в місті Кременчук, відбувся  Міжнародний фестиваль танцю Gold cup 2020, в якому взяли участь талановиті колективи та окремі виконавці з міст Миргород, Охтирка, Кременчук, Піщанської об’єднаної територіальної громади, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

09:59:00 21.07.2020

Фестиваль танцю трьох країн

По запрошенню німецько-польського молодіжного фонду, учасники танцювальних колективів «Візерунок», «Любисток» Піщанського центру культури і дозвілля, Гориславського сільського будинку культури,  керівник Радочин Юлія Василівна, танцювального народного аматорського колективу «Міленіум» м. Полтава, керівник Таранцева Олена Олександрівна взяли участь  у спільному проекті «Фестиваль танцю трьох країн».

08:02:25 17.07.2020