Державні календарні свята

ЦІКАВИНКИ ПРО ВИШИВАНКИ

Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою. Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce &Gabbana.

10:02:03 20.05.2020

Вишиванка - поема життя

“Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела…” – цими словами починається текст відомої української пісні, якою оспівана любов до чи не найбільшої цінності нашого народу – вишиванки.  Щороку в третій четвер травня  Україна традиційно відзначає День вишиванки.

09:46:39 20.05.2020

День Європи в Україні

Кожної третьої суботи травня відзначається День Європи в Україні відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

17:36:32 15.05.2020