Державні та календарні свята

Масляну гуляємо, весну зустрічаємо…

Минулого тижня українці святкували одне з найстаріших свят слов'янських народів - Масляну. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні ще з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень і передує настанню Великого посту.

10:59:58 16.03.2021

Свято жіночої долі

7 грудня православні християни відзначають День пам'яті святої великомучениці Катерини. УНІАН згадав історію і традиції давнього православного свята.

16:21:17 07.12.2020

Душею доторкнутись до святинь

Щорічно, 28 липня,  у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого ми відзначаємо  державну пам’ятну дату - День хрещення Київської Русі-України, яке відбулось  у 988 році у ході правління Володимира.

13:06:38 27.07.2020

Свято, оповите чарами

Мабуть немає такої людини, яка б не любила  таємниче, повне загадок та чарів - свято Івана Купала.  Купальські традиції на сьогоднішній день не втрачають своєї актуальності.  Ці скарби лишили нам далекі покоління, аби невмирущою була віра і надія у всепереможну силу добра, віри в чудеса.

15:03:21 06.07.2020

Молодь – світла надія на щасливе майбутнє

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня, Україна відзначає День молоді - свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження.

18:47:27 26.06.2020