A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Піщанська сільська рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Головна

Шановні відвідувачі сайту!

Вітаю Вас на офіційному веб-сайті Піщанської сільської ради. 
На цьому сайті ви дізнаєтесь про успіхи і проблеми сільської ради, чим сьогодні живе Піщанська територіальна громада, плани на майбутнє та перспективи розвитку.
Сподіваюсь, що інформація про діяльність сільської ради буде корисною та пізнавальною. Піщанська сільська рада завжди готова до співпраці. Дізнавайтеся про святкове та буденне життя нашої громади, діяльність керівництва та депутатського корпусу Піщанської сільської ради!

                З повагою,
               Піщанський сільський голова                                               Олександр Красницький

Останні новини:

Прийом громадян працівниками Кременчуцького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

     15 травня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, в рамках угоди про співробітництво між Кременчуцьким відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області та Піщанською сільською радою, відбувся прийом громадян начальником відділу медичних та соціальних послуг відділення Тетяною Федорівною Дружко.

08:49 17.05.2019

Випадкові фото:

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора