2021 рік

Зі святом!

Сьогодні, напередодні  Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Піщанському центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід  «Ми щит і меч твій, Україно!». З цієї нагоди  Олександр Краплина, Піщанський сільський голова висловив захисникам слова щирої вдячності та привітав зі святом всіх присутніх.

19:38 13.10.2021

До Дня українського козацтва

13 жовтня 2021 року в приміщенні Піщанського центру культури і дозвілля педагогічним та учнівським колективами Піщанської гімназії було проведено свято з нагоди Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. До

13:48 13.10.2021

Святкові заходи з нагоди 78 річниці визволення та Дня села

З 24 по 27 вересня 2021 року в Піщанській громаді відбулися святкові заходи  з нагоди 78 річниці визволення та Дня села в кожному закладі культури. Місцеві аматори та запрошені артисти подарували чудові пісні, запальні танці та гарний настрій всім присутнім.

16:55 28.09.2021

З Днем медичного працівника !!!

В переддень професійного свята – Дня медичного працівника у Піщанському ЦКіД відбувся святковий концерт «Є така професія – здоров’я охороняти». Медичних працівників привітали квітами та відзначили подяками

15:27 18.06.2021