2021 рік

День працівників культури та народного мистецтва

З нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та народного мистецтва 9 листопада 2021 року у Піщанській громаді відбувся урочистий захід. Сільський голова Олександр КРАПЛИНА привітав та вручив грамоти працівникам закладів культури. Святковий концерт колегам подарували колективи Піщанського ЦКіД, Вільноторешківського та Максимівського будинків культури, Новознам’янського сільського клубу, солісти Олександр Горлов і Тетяна Булат.

11:37 10.11.2021

Зі святом!

Сьогодні, напередодні  Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Піщанському центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід  «Ми щит і меч твій, Україно!». З цієї нагоди  Олександр Краплина, Піщанський сільський голова висловив захисникам слова щирої вдячності та привітав зі святом всіх присутніх.

19:38 13.10.2021

До Дня українського козацтва

13 жовтня 2021 року в приміщенні Піщанського центру культури і дозвілля педагогічним та учнівським колективами Піщанської гімназії було проведено свято з нагоди Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. До

13:48 13.10.2021

Святкові заходи з нагоди 78 річниці визволення та Дня села

З 24 по 27 вересня 2021 року в Піщанській громаді відбулися святкові заходи  з нагоди 78 річниці визволення та Дня села в кожному закладі культури. Місцеві аматори та запрошені артисти подарували чудові пісні, запальні танці та гарний настрій всім присутнім.

16:55 28.09.2021

Відкриття додаткових груп ЗДО «Ластівка»

26 вересня 2021 року жителі села Піщаного чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний осінній день і День села, але і як відкриття  додаткових груп  закладу дошкільної освіти  «Ластівка» з музичною залою, логопедичним кабінетом та харчоблоком у реконструйованому у приміщенні початкової школи Піщанської гімназії.

16:03 27.09.2021

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дорогі діти, вчителі, батьки! Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

13:31 01.09.2021